Just a quick question, you posted this price check earlier:
here
I really dont get why you would post again since you already got your answer..why?
ps. I would agreee with previous posts
EDIT:as I said, I agreed with the previous posts, ~1k meaning they sell for about 1k per, so sometimes for 900g per gift and at other times 1100g per gift..
you might want to remove your second post in this thread as it will count as an "early bump" otherwise your thread will be closed and you'll risk a ban. read the
rules for ventari forums for more info.